Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
CHYBY V SERIÁLU

V úplně prvním díle 1. série - Space Pilot 3000 dostane Bender od barmana pivo. Bender si dá pořádný glg a vrátí flašu zpět, ale tekutiny vůbec neodbudlo. První screenshot je před napití a druhý po Benderova napití.

   

V 1. dílu 1. série - Space Pilot 3000 má Leela prsten. Bender jí ho ukradne a když se to zjistí a vrátí jí ho, tak ona si ho dá znovu na prst. Ale o malou chvíli pak je záběr s Leelinou rukou a na té již prsten chybí. První screnshoot ukazuje, jak prsten vypadá, druhý na konkrétní případ kde prsten chybí.

   

V 1. dílu 1. série Space pilot 3000, při prvním setkání Frya s Leelou je na stěně za ním jedno červené tlačítko, v dalším záběru jsou tam už tlačítka dvě!

    

V 1. dílu 1. série Space pilot 3000, kdy Fry spadne do komory jeho píšťalka spadne na zem. Na dalším záběru píšťalka již není na zemi!

    

V 1. dílu 1. série Space pilot 3000, Bender ohne mříže v muzeu. Na dalším záběru si všimněte, že mříže jsou zpět i když jejich stále drží.

 

V 1. dílu 1. série Space pilot 3000, během odpočet starého roku jsou zobrezení lidé mnoha národností (USA, Egypt, atd.). To však díky časovému posunu není možné. (můžeme to brát spíše jako vtip než jako chybu v seriálu).

  

  

 

Dělník na plakátě v Leelinej kanceláři má pět prstů, narozdíl od všech ostatních postav, které mají pouze čtyři.

 

V úvodní znělce drží Socha svobody jakousi pistoli, ale o několik minut později je v její ruce vidět potrebne, kterým se Fry přepravuje po městě.

  

V 2. dílu 1. série The series has landed, Hermes podá Leela papír, na kt. je červené pero. Na dalším záběru je pero hnědé a je vedle papíru.

 

V jedné scéně mě profesor bile papuče ale krátce na to už má modré pantofle.

  

V 2. dílu 1. série The series has landed, při úplně prvních spol. snídani má Bender před sebou láhev nějakého alkoholu. Na druhém záběru před sebou má Fryovi snídaně. Při třetím pohledu na Bendera sice vidno jak pije z láhve, ale láhev je prázdná!
 

  

V 2. dílu 1. série The series has landed, když Amy čistí Bendera mezi jeho hlavou a pár knihami kopa papírů. Později, při pohledu na Benderova hlavu, zmizí!

    

V 2. dílu 1. série The series has landed, když Bender říká něco o Jeruzalému, drží v ruce hořící gigaretu. Na dalším záběru je cigareta zhasnutá.

   

Když má Leela s Fryem poprvé helmu, tak s helmy vede hadice, ale když si je dají dolu a pak v rychlosti berou při útěku před zemědělcům, tak hadice i otvor na hadici zmizí. Zanedlouho se zas objeví na svém místě.

   

Když zemědělec nastupuje do drtičky, dává pušku na věšáky. Poté co po část výstupu není puška ani na věšácích, ani v jeho rukou.

   

Když vyhazují Bendera a Frya na ulici spolu s pohovkou, Hermes jim sice říká, že pošle účet, ale jeho ústa zůstanou zavřené.

 

V prvním dílu All my circuits (na který dívá Fry) nasazuje Kalkulon své vyvolené snubní prsten (dejme tomu). Nasadí jí ho na levý prst pravé ruky, ale hned v další scéně ho má na prostředním prstě!

 

Když Bender s Fryem sedí v baru a Bender hvor cosi o améby, které se Fry ani nedotkl, Když Bender s Fryem sedí v baru a Bender hvor cosi o améby, které se Fry ani nedotkl, má před sebou 4 poháry s alkoholem a jednu doutník . Na dalším záběru je cigareta pryč.

Když Amy odchází z Fryovi apartmánu podruhé uklouzl na banánové slupce. Fry zavře dveře, aniž počkal dokud vstane. Možná se tvůrcům nechtělo kreslit existujícím Amy nebo se jednoduše odplazila.

Když všichni sedí pro telke a dívají se na "Všechny mé obvody", tak se vždy, když je záběr zezadu změní barva Zoidbergovho plášti.

Nejprve je stůl čistý, ale po několika málo vteřinách se na něm objeví nějaké zbytky jídla.

Zapp ukazuje svou knihu a pak ji uloží do nějaké schránky na boku svého křesla. O dva záběry zmizí i kniha i schránka.

Zappovy medaile se mu objeví na hrudi až po příchodu Leela a ostatních. Pak mu zase zmizí.

Zapp má na posteli alespoň tucet růžových polštářů. Když Leela vykopne zásuvku je jich na posteli mnohem méně.

Posádka Planet Express měla zachránit z planety Vergon VI od každého druhu samečka a samičku, při pohledu do nákladového prostoru lodi je však vidět pouze jedno zvíře od každého druhu, o čemž se můžete přesvědčit i na obrázku.

Ve scéně, kde Bender, Leela a Fry sledují, jak Nibbler vytvořil černou hmotu, Bender na puse chybí dva vodorovné pruhy, které tam vždy má.

Bender na zápase říká něco o nějakém hráči av ruce má prázdnou láhev. Na dalším záběru je láhev plná.

Hermes drží v ruce balíček na kterém je slovo Chapek 9 napsáno pod slovem To. Na dalším záběru jsou tato slova v jednom řádku.

Během soudu se na počítači-soudci střídavě objevuje a mizí Crvena dioda.

Jedna kostka (vpravo nahoře) z tetrisu zmizí poté, co se Leela zeptá robota - pracovníka, zda neviděl Bendera.

Leela má na snídani před sebou ručník a šálek s kávou. Po Fryovi malém projevu se obraz střih na Leela a Bender a obě věci jsou pryč.

Když Bender spadne první várka spod svetru vypadne pár plechovek a nejake jojo. Pak je záběr na kamery a hned poté je pohled střiľená na Bendera, který mě najednou pod sebou mnohem více věcí než dříve. To se udeje, aniž by bylo slyšet nějaký rachot padajícího materiálu.

Na Fryovi večírku kouří Fry a Bender doutníky. Fryovi hoří zatímco Benderova je zhasnutá.

Fry dívá první video z 20. Stol. a věci na podlaze, které tam byly v předchozím záběru tam už nejsou. (Kdyby iu takto bodrým mizel .......:)

Fry si odkusla s pizzy, ale přitom drží v ruce větší kousek než před chvílí.

Zatímco Fry poslouchá komika má v pravé ruce oranžovou láhev. Následuje prstrih na komika a zpět na Frya, který nejen že drží láhev v druhé ruce, ale láhev je už zelená.

Fry čte svůj projev z ruky, ale projev zmizí jakmile se objeví Trisolan, který mu obléká plášť.

Těsně po tom, co se Amy s ostatními ukryje do paláce, je naboso, o pár záběrů později se jí však na nohou objeví lodičky

V této epizodě se říká, že New New York byl zbaven odpadu na 500 let, ale v dalších dílech se tuny odpadků válí na ulici.

Na prvním záběru starosty je na jeho stole cedulka s nápisem MAYOR. Na pozdějším záběru písmena mizí.

Pokud si Bender objednává víno, číšníky notes změní barvu ze žluté na bílou.

Většina věcí ze starostové stolu (fotka, cedulka, atd..) Zmizí, když profesor Farnsworth začne kreslit svůj plán.

Během Ďáblova songu mají Fry a Leela vlastní vstupy. Oba se klouzat na potrubí. Leela je za Fryem, ale později si mění pozice jakoby by bylo potrubí dost široké (podle mě toto bylo úmyslné protože je to příliš očividné).

Vedle stolu je krabice s náhradními nohama, která zmizí když Bender odchází

Posádka Planet Express sedí u stolu a vyčítá Bender fetovanie elektriky. Fry tam v té době není, ale v dalším zabere již překvapivě sedí.

TOPlist